# 532 Yes!

Met veel plezier heb ik het boek van Marc Lammers, bondscoach van de hockeydames bij de laatste Olympische Spelen, gelezen. In zijn boek komen vele principes uit de positieve psychologie terug.

“Winnaars hebben een plan. Benoem vanuit het team de belangrijkste waarden en hoe je hieraan gaat houden. Formuleer een droomdoel. Visualiseer. Deel je droomdoel op in verschillende onderdelen en stel op basis hiervan prestatiedoelen op. Onderneem actie op je prestatiedoelen. Blijf je richten op de zaken waar je invloed op hebt.”

“Als je vooruit wilt, moet je je verdiepen in het beter worden dan gisteren. Als je meer focus wilt aanbrengen, dan betekent dat dus ook dat je je dingen moet kunnen ontzeggen.”

In het boek geeft Marc Lammers een mooi kijkje in de weg die hij zelf bewandeld heeft, de vele keuzes die hij gemaakt heeft. Hij laat zien voortdurend te zoeken naar innovaties, kleine verbeteringen die bijdragen aan het verschil tussen winnen en verliezen.

Het boek verdient mijn positieve aanrader.

22 personen waarderen dit bericht.
Deel en Geniet
  • Facebook
  • Twitter
  • email
  • LinkedIn
Positief bericht in categorie Boek met als tags , , . Bookmark permalink.

One Response to # 532 Yes!

  1. Marian says:

    Nog even en dan ben ik alleen maar aan het lezen ;-) . Thanx, ook op mijn lijstje!

    Warme groet, Marian

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>